Yeni Amiral Gemisi

Samsung kısa bir süre önce Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerini 25 Şubat’ta düzenleyeceği UNPACKED etkinliğinde tanıtacağını resmen açıklamıştı. Sızıntılarıyla ünlü Evan Blass (@evleaks) yine bir ilke imza atarak Twitter hesabı üzerinden Galaxy S9 serisinin basın görsellerini yayınladı.

Paylaşılan görüntülere baktığımızda yeni nesil amiral gemilerinin tasarım olarak Galaxy S8 ve S8 Plus modellerine benzediklerini görüyoruz. Güney Koreli teknoloji devi tarafından basına dağıtılan etkinlik davetiyelerinde Galaxy S9’un kamerasıyla ön plana çıkacağı vurgulanmıştı. Ayrıca akıllı telefonlarda iris tarayıcı özellikli ön kamera yer alacak.

Galaxy S9, S8 serisinden bir ay erken tanıtılacakDaha önceki söylentilere nazaran Galaxy S9, 25 Şubat tarihinde düzenlenecek etkinlikte tanıttıktan sonrasında 1 Mart itibariyle ön siparişe sunulacak. Galaxy S9’un piyasaya çıkış tarihinin ise 16 Mart olması planlanıyor. Samsung Galaxy S8’i geçen yıl 29 Mart’ta New York’ta düzenlenen özel bir etkinlikle tanıtmış ve hemen ertesi gün ön sipariş almaya başlamıştı. Şirket akıllı telefonu 21 Nisan’da ABD ve dünyanın çeşitli bölgelerinde satışa sundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Sporun insan psikolojisinde olumlu etkileri

Günümüzde spor sadece insanların fiziki ve psikolojik açıdan güçlenmesi için devan eden bir faaliyetler bütünü olmaktan, daha da ileri gitmiştir.

Kapat