Kaspersky Zirvede

 

Yazılım konusunda en küçük açıktan bile bilgilerimizin sızdırılabileceği bu günlerde kişisel bilgisayarları güvende tutmak oldukça önemli bir mevzu haline geliyor. Kullanılan programların bir tek sağladığı güvenlik değil sunduğu performans ve kolay kullanımı da örutubet taşıyor. 2017 yılının en iyi antivirüs programı olarak yapılan tüm testlerde birincilik koltuğuna oturan Kaspersky Lab. Bu mevzuda oldukça iddialı bir duruş sergiliyor.

2017 yılının en iyi antivirüs programları listesi!
AV-kontrol, Ocak-Haziran 2017 tarihlerinde en başarılı antivirüs programlarını belirledi. Sıralama mevzusunda programla r koruma, performans ve kullanılabilirlik kategorilerinde, her birinden 6 olmak üzere toplam 18 puan üzerinden değerlendirildi.

Oluşturulan listenin birincisi 18 tam puan alarak Kaspersky Lab oldu. İkincilik koltuğunu ise Symantec ve Trend Micro 17.8 puan ile paylaştı. En güvenli ücretsiz antivirüs programı ise 16.5 puanla Avast oldu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Pubg Ye Taze Kan

  PUBG'nin yeni haritası nasıl olacak? Steam listelerini sallayan ve şu sıralarda Gamescom 2017'de de turnuvası düzenlenmekte olan PlayerUnknown's Battlegrounds'un

Kapat