En Yeni Avatar Oyunu Çıkacak

Bu hafta gerçekleşen Game Developer Conference’de Ubisoft, yeni AAA – projesini duyurdu; Avatar! Yeni oyun, James Cameron’un Avatar evrenindeki Pandora gezegeninde geçecek. Oyunu Massive Entertainment geliştirecek ve Ubisoft yayınlayacak.

Dört filme daha kavuşacak olan Avatar evreni, ciddi bir halde genişleyecek. Massive Entertainment’ın kendi geliştirdiği Snowdrop ile, stüdyosunda tasarladığı prototip çalışmalarını görmesinin peşinden bu firma ile çalışmayı gören James Cameron, yeni oyun mevzusunda Massive Entertainment’a fazlasıyla güveniyor.

James Cameron, bu mevzuyla ilgili yaptığı açıklamasında Massive hakkında beni maksimum etkileyen, ekibin bu proje için tutkusu ve Snowdrop motorunun gücü oldu. Ubisoft ve Massive Entertainment’ın Pandora’nın güzelliğini ve tehlikesini hayata geçirmek için doğru ortaklar olduğuna inanıyorum. Dedi. Sadece oyun daha geliştirme evresinin başlangıcında ve ne zaman çıkacağı hakkında aslabir informasyon bulunmamakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Komodo Ejderini Kanı Bakterilere Çok İyi Geliyor

Amerikalı bilim adamları Komodo ejderlerinin kanındaki proteinlerde bulunan ve yeni keşfedilen 48 peptitin antimikrobiyal özelliklere haiz olabileceğini ortaya koydu. Komodo

Kapat