Büyük Hata

Game of Thrones dizisinin kaderi nedir ? Millet içeriği HBO’dan çalar ama yayınlamaz, HBO ise yanlışlıkla kendi yayınlar. Kaderi güldürü filmine dönen diziyi elbette bir çok birey izliyor, sadece özellikle son sezon başına gelenler firmayı fazlaca büyük zarara uğrattı.

Dizinin 7. Sezon 6. bölümünün çıkmasına nerede ise bir hafta var. Ancak birkaç saat önce Reddit’e düşen bir başlığa gore, HBO İspanya dizinin yeni bölümünü yanlışlıkla yayınladı. Anında internete düşen bölüm, birçok site tarafından yayınlandı bile. HBO, bölümü sitelerden kaldırtabilmek için yoğun bir çalışma içine girmiş durumda.

 

Normal olarak bölüm hakkında yazılabilecek çok şey var ancak spoiler vermemek adına haberin içeriğini de çok dolduramıyoruz. Normalde on bölüm ve ortalama 45-50 dakika şeklinde sürelerde yayınlanan dizi, bu sezon yedi bölümden oluşmakta ve averaj 60 dakikalık bölümlerden oluşuyor. Yeni bölümler Digiturk üzerinden yayınlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Nokia Dan Yeni Hamle

Nokia'nın merakla beklenen yeni amiral gemisi modeli tanıtıldı. Multimedya özelliklerine dikkat çekilen telefon hakkında bilgiler geliyor. Telefon dünyasının lideri Nokia,

Kapat