Apple, AirPlay 2 destekli iOS 11.4’ü kullanıma sundu

Apple dün itibariyle iOS işletim düzeneğinin son versiyonu olan iOS 11.4‘ü kullanıma sundu. Hem iPhone hem iPad hem de iPod touch modelleri amacıyla tasarlanan iOS 11.4, WWDC 2018‘de tanıtılması beklenilen iOS 12 işletim düzeneğinin karşımıza çıkmasına günler kala indirilmeye sunuldu.

AirPlay 2 ile daha basit müzik denetimü
Kullanıcılara AirPlay 2, stereo HomePod eşleştirme ve iCloud’da mesajlaşma gibi özellikler kazandıracak olan iOS 11.4 işletim sistemi, iOS 11 işletim sistemine sahip olan iPhone, iPad ve iPod touch modellerine yüklenebiliyor. Güncelleme ile gelen AirPlay 2, Apple’ın medya yayınlarını yönetmek amacıyla başarılı çözümler sunuyor. Kısacası AirPlay 2 ile evinizdeki müziği basitlıkla denetim edebileceksiniz.

AirPlay 2’nin Apple ürünleri ile senkronize bir şekilde çalıştığını da belirtelim. Apple ürünleri haricinde Bang & Olufsen, Bluesound, Bose, Bowers & Wilkins, Denon, Libratone, Marantz, Marshall, Naim, Pioneer ve Sonos gibi markalar da AirPlay 2 destekli hoparlörler üretiyor.

iOS 11.4 yardımıyla iPhone, iPad, iPod touch ve Mac amacıyladeki mesajlarınıza ulaşabilmenizi sağlıyor. iCloud üzerinden mesajlarınıza ulaşabilir ve istediğiniz mesajı silebilirsiniz. Herhangi bir mesajı sildiğinizde silinen mesaj otomatik olarak başka cihazlarınızdan da siliniyor.

Son olarak AirPlay 2, stereo HomePod eşleştirme ve iCloud’daki çevrimdışı mesajlar gibi özellikler haricinde iOS 11.4’ün detaylı problem gidermeler ve iyileştirmelere sahip olduğunu da ekleyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Aşırı sorumluluk duygusu obsesif yapıyor!

İngiltere başbakanlarından Winston Churchill'in sık sık intihar etme istediği duyduğunu biliyor muydunuz? Aşırı mesuliyet duygusu obsesif yapıyor! Obsesyon hastalığının esasında

Kapat